Sezon ślubny w pełni, a wraz z nim pojawiają się odwieczne dylematy kobiet pod tytułem „Co mam na siebie włożyć?!”. Nie oszukujmy się, ponieważ to głównie my, panie, mamy problem z brakami w garderobie. W końcu nam nie wypada założyć na oficjalne wyjście dwa razy tego samego, to prawda powszechnie znana. Jakie trendy panują obecnie wśród gości weselnych i jak przygotować się na oficjalne wyjście? Przeczytajcie nasz poradnik.

Sukienka, czy spodnie?

Myśląc o stroju na wesele bliskich osób wiele z kobiet automatycznie zwraca się w kierunku sukienek. Wybieramy pomiędzy kolorami, krojami i długością. W zależności od wieku i upodobań, decydujemy się na najróżniejsze wzory, proponowane przez producentów. Są jednak panie, które bardziej komfortowo czują się w spodniach. Nie muszą to być sztywne spodnie, które są atrybutem kobiet pracujących w biurach i poważnych korporacjach. Na rynku obecnych jest aktualnie wiele sklepów, oferujących sprzedaż eleganckich kompletów i kostiumów, które mogą być swobodnie zakładane na takie okazje, jak wesela. Wystarczy odpowiednia fryzura, makijaż i dodatki, by także w spodniach olśnić wszystkich gości.

Ostry makijaż dla odważnych

Wybierając kwestię makijażu na oficjalne wyjście stoimy przed nie lada wyzwaniem. Z jednej strony jest to okazja do wyzywającego wizerunku, z drugiej strony nie wolno nam przyćmić panny młodej. Jeśli obawiasz się, że Twoja szminka pozostawi ślady, zmyje się, a ty nie będziesz potrafiła poprawić koloru na ustach, to nie powinnaś się na nią decydować. Jeśli natomiast Twoja sukienka jest bez wyrazu i dopiero makijaż ją dopełnia- koniecznie wybierz ostry makijaż. Kwestia jest dowolna i zależy wyłącznie od Ciebie.