Nie da się ukryć, że obecnie panuje trend na zdrowe odżywianie i wysportowane ciało. Ten szeroko stosowany styl życia nie udziela się jednak wszystkim. Wiele z kobiet nie ma czasu dbać o zrzucanie zbędnych kilogramów w wyniku napiętego grafiku, prowadzenia domu i wychowywania dzieci. Z pomocą wychodzą jednak proste tricki modowe, które pomogą Ci ukrywać zbędne kilogramy. Jak to robić?

Kilogramy są w porządku!

Setki kobiet w Polsce obdarowane zostały szerokimi biodrami i wąskimi ramionami. Powszechnie mówi się, że ten typ sylwetki to „gruszka”. Jeśli i ty należysz do tej grupy pań powinnaś stosować proste metody, które optycznie wyrównają Twoje ciało. Po pierwsze powinnaś odwracać uwagę od bioder. W związku z tym zakładanie rażących pasków, czy kolorowych spodni nie będzie dla Ciebie korzystne. Druga zasada jest odwrotna. Aby Twoje biodra wydawały się szersze, a tym samym Twoja sylwetka wyrównana, powinnaś zakładać bluzki zwracające uwagę na biust i ramiona. Falbany i wzory będą Twoimi przyjaciółmi.

Wcięcie w talii na już!

Możesz także należeć do innej grupy kobiet, których ciało charakteryzuje drobna budowa. Tym samym trudno jest u nich o krągłości, a jeszcze bardziej o wcięcie w talii. Na szczęście to również można osiągnąć, odpowiednio dobierając swój strój. Zadbaj o to, by Twoje ubrania były luźniejsze niż zazwyczaj. Nakładając sukienkę, koniecznie podkreślaj ją paskiem w talii. Dzięki temu oczy innych ludzi będą wręcz kierowane w to miejsce, tym samym zwracając uwagę na Twoje wcięcie. To bardzo proste!