Sezon letni właśnie się rozpoczyna. Wraz z nim pojawiają się odwieczne pytania kobiet o to, jakie stroje powinny wybierać na plaże. W końcu wyjazd nad morze to nie tylko odpoczynek, ale także pojawianie się w skąpych strojach. Dla wielu z nas nie jest to przyjemne. Można jednak uniknąć ciekawskich spojrzeń dzięki kilku prostym trikom. Jak dobrać strój kąpielowy do swojej sylwetki?

Bikini, a może jednoczęściowy?

To, w jakim stroju będziemy pojawiać się w danym sezonie na plaży zależy od indywidualnych upodobań. Dla niektórych pań wręcz niekomfortowe może być pojawianie się na plaży w skąpym bikini. Wynika to z wielu przyczyn i nie musi być powodowane jedynie przez kształt sylwetki. Niektóre z nas czują się pewniej, jeśli zdecydowana większość ciała jest zakryta. Obecnie wybór strojów jednoczęściowych jest bardzo szeroki. Producenci proponują kroje, dzięki którym kobieta może czuć się jednocześnie kobieco i pewna siebie. Również dobór materiałów jest wyjątkowo duży. Od tradycyjnych strojów jednobarwnych, po te najbardziej fantazyjne.

Idealny biznes

Sprzedaż pięknych strojów kąpielowych jest opłacalna. Wiedzą o tym między innymi celebrytki, które postanawiają otwierać własne sklepy, oferujące sprzedaż tej części garderoby. Przykładem na polskiej scenie mogą być trenerka Ewa Chodakowska i blogerka Jessica Mercedes, które w tym roku postanowiły przygotować własne linie strojów kąpielowych dla kobiet. Czy odniosą sukces? Prawdopodobnie tak, gdyż są to kobiety charakteryzujące się dobrym poczuciem stylu.